Biuro prasowe

Rozstępy. Nieestetyczny problem nastolatek, kobiet w ciąży i nie tylko

Zaburzenia gospodarki hormonalnej, częste zmiany diet, szybki przyrost wagi oraz nieregularne kontrolowanie stanu kondycji skóry mogą prowadzić do powstawania rozstępów.

more

Jak skutecznie pozbyć się blizn, przebarwień i innych niedoskonałości

Technologie laserowe zrewolucjonizowały rynek medyczny. Są one wykorzystywane m.in do redukcji blizn, niwelowania przebarwień, czy też poprawy gęstości i jędrności skóry...

more

Nadpotliwość – dyskomfort, z którym można wygrać

Są osoby, dla których plamy pod pachami widoczne na koszulce, czy wilgotne dłonie bywają utrapieniem przez cały rok. Czy istnieje efektywny sposób na pozbycie się tej dolegliwości?

more

„Klinika Marzeń” na TVN Style bije rekordy popularności!

Od 4 września na antenę TVN Style powrócił cieszący się ogromną popularnością widzów  program „Klinika Marzeń”

 

more

Termolifting - odmłodzenie skóry bez skalpela

Gdy popularne kremy i maseczki nie przynoszą pożądanych efektów warto rozważyć alternatywne metody, takie jakie chociażby termolifting.

more
Subskrybuj newsletter dla dziennikarzy
* Pola obowiązkowe
Proszę o informacje na temat oferty produktowej Grupy enel-med w tym sklepu internetowego enel-med.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne ENEL-MED S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Słomińskiego 19 lok. 524, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.) oraz na komunikację za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej i sms, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz.U. z 2013 r. poz. 1422 z późn. zm.) w celu przesyłania informacji handlowych.