Klinika marzeń

KLINIKA MARZEŃ na TVNStyle

Doświadczeni lekarze, sprzęt najwyższej jakości oraz zaangażowanie i empatia. Tak w kilku słowach można opisać „Klinikę Marzeń”, czyli program, w którym lekarze kliniki ESTELL oraz Kliniki Stomatologicznej ENEL-MED pomagają pacjentkom potrzebującym profesjonalnej pomocy w zakresie medycyny estetycznej.

Wiosenna odsłona programu biła rekordy popularności. Ogromny sukces Kliniki Marzeń, której premiera miała miejsce w maju tego roku zaowocowała II emisją programu.

Odcinki można oglądać od września na TVN Style w każdy poniedziałek o godz. 21:25.

ZAPLANUJ Z NAMI SWOJĄ METAMORFOZĘ. NA HASŁO „KLINIKA MARZEŃ’ UZYSKASZ 12% ZNIŻKI. WYPEŁNIJ FORMULARZ. ODDZWONIMY DO CIEBIE.

W pierwszej serii programu poznaliśmy 8 wyjątkowych kobiet. Każda z nich miała za sobą ciężkie chwile, które zostawiły ślad na ich wyglądzie. Bohaterki nie zgłosiły się do programu samodzielnie, była to niespodzianka przygotowana przez ich najbliższych. Reakcja bohaterek pokazuje, że rozwiązanie problemów natury medyczno-estetycznych, to jeden z najpiękniejszych prezentów. Udział w „Klinice marzeń” pozwolił im na nowo odkryć swoją kobiecość i uwierzyć w siebie.

Metamorfozy

ESTELL otoczyła pacjentki kompleksową i profesjonalną opieką tak aby w cudownej atmosferze mogły poddać się zabiegom, które na zawsze odmieniły ich życie i sprawiły, że odzyskały wiarę, że to co najlepsze jest jeszcze przed nimi. Spektakularne metamorfozy przeszły ich najśmielsze oczekiwania.

Sprawdź jak im pomogliśmy! Pomożemy i Tobie!

Odcinek 3

Pani Joanna lat 33

Pani Joannę do Kliniki zgłosił przyjaciel w imieniu męża - marynarza, który chciał jej pomóc pozbyć się problemu nietrzymania moczu, który był na tyle nasilony, że uniemożliwiał jej normalne funkcjonowanie. To było marzenie życia pani Joanny, która chciała móc cieszyć się nim w pełni i ze spokojem chodzić na długie spacery ze swoim synkiem.

Wykonane zabiegi

 

Po serii zabiegów pani Joanna mogła „cieszyć się drugim życiem”. Odzyskała młody wygląd i radość życia. Pozbyła się wstydliwego problemu, który „spędzał jej sen z powiek” a na jej twarzy wreszcie zagościł uśmiech.

Kolejny odcinek już 25 września


Odcinek 2

Pani Izabela lat 47

Pani Izabela przeszła podwójną mastektomię a chemioterapia zniszczyła jej twarz i zęby. Siostra Pani Izabeli zmarła w wieku 27 lat na raka mózgu. Kobieta została rodziną zastępczą dla dwójki dzieci zmarłej siostry. Jest Prezesem Piotrkowskiego Stowarzyszenia Amazonek. Do naszego programu zgłosiła ją córka Justyna, która marzyła aby mama odzyskała piękny i zdrowy uśmiech a jej cera była piękna i promienna.

W zakresie stomatologii:

 

W zakresie medycyny estetycznej:

Swoją metamorfozę Pani Izabella rozpoczęła od kompleksowego leczenia stomatologicznego aby następnie przejść serię zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Pani Izabeli przywróciliśmy piękny, młody i zdrowy wygląd twarzy oraz podarowaliśmy pełny i śnieżnobiały uśmiech. Jak sama przyznała: „wyglądam tak, jakby czas się cofnął o kilkanaście lat.”


Odcinek 1

Pani Justyna lat 42

Pan Grzegorz, były saper na misji w Afganistanie, prywatny detektyw obecnie, postanowił zgłosić do programu swoją żonę pragnąc zrobić jej niespodziankę. Pani Justyna, ciężko przeżyła utratę upragnionej córki. W efekcie zmagała się też z problemem podkrążonych i zapadniętych oczodołów, zmarszczkami na twarzy oraz estetyką uzębienia.

W zakresie stomatologii:

W zakresie medycyny estetycznej:

Spełniliśmy oba marzenia pani Justyny, której przywróciliśmy zdrowy i młodszy wygląd twarzy oraz podarowaliśmy przepiękny, biały, hollywoodzki” uśmiech, którym może cieszyć się przez długie lata.


Zostaw kontakt.

Oddzwonimy.


Skontaktuj się z nami.
+48