Metamorfoza P. Darii
Daria, lat 41
Przed i Po

Pani Daria niedawno straciła na wadze prawie 30kg. Aktywny tryb życia pozwolił jej utrzymać dobrą kondycję ciała, ale niestety cały proces odbił się na stanie skóry twarzy, która straciła jędrność i blask. Pojawiające się stopniowo pierwsze oznaki upływającego czasu sprawiły również, że twarz utraciła wyraźny owal i nabrała smutnego wyrazu. Pani Daria chciała powrócić do młodszego i bardziej promiennego wyglądu.

1. Przeprowadzone zabiegi
Pelleve na szyję i dekolt
Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym
Juvederm® Voluma Restylane Lip Volume

Metamorfoza pani Darii została przeprowadzona w klinice ESTELL przez dr Katarzynę Rudolf-Ukrasińską, lekarza medycyny estetycznej. Podczas konsultacji pani Doktor w pierwszej kolejności zwróciła uwagę na przebarwienia oraz przesuszoną skórę pacjentki i zaproponowała mezoterapię osoczem bogatopłykowym. Wśród zalecanych terapii pojawił się również zabieg Pelleve oraz zastosowanie toksyny botulinowej w okolicy “kurzych łapek”. Dodatkowo doktor zaproponowała delikatny zabieg modelowania ust.

2. Jak przebiega terapia?

Podczas zabiegu poprawiającego objętość środkowej części twarzy zastosowano preparat Juvederm® Voluma z linii preparatów VYCOSS™. W okolicę kości jarzmowej oraz nieco poniżej doliny łez został wprowadzony preparat, który nie tylko przywraca utraconą objętość twarzy, ale poprawia również wygląd okolicy oczu. Preparat zaaplikowany został też w brodę, lekko ją opuszczając. Pani Daria będzie mogła cieszyć się efektami tego zabiegu dłużej niż rok, gdyż wzrost elastyczności i stymulacja własnych procesów w skórze pacjentki pozostanie na dłużej.

Kolejnym etapem metamorfozy była mezoterapia osoczem bogatopłytkowym. Jest to zabieg niezwykle bezpieczny, ponieważ wykorzystywany materiał pochodzi z krwi pacjenta. Terapia ta, oprócz działania odmładzającego i regenerującego, znakomicie nawilża skórę i pomaga przywrócić jej napięcie co w przypadku pani Darii było szczególnie istotne.

Dr Rudolf-Ukrasińska zdecydowała się zniwelować kurze łapki aplikując w tę okolicę toksynę botulinową. Panią Darię poddano również delikatnej korekcji kształtu i objętości, która została wykonana preparatem Restylane Lip Volume.

Poprawę jędrności szyi dekoltu uzyskano natomiast dzięki zabiegowi Peleve, który poprzez podniesienie temperatury skóry do 41-43°C stymuluje produkcję kolagenu. W efekcie skóra w tym obszarze stała się bardziej napięta i wyraźnie odmłodzona.

3. Etapy terapii

Etap I

nazwa zabiegu: czas trwania cena
Pelleve na szyję i dekolt 60 min 2600 zł

Etap II

nazwa zabiegu: czas trwania cena
Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym 40 min 700 zł

Etap III

nazwa zabiegu: czas trwania cena
Juvederm® Voluma
Restylane Lip Volume
60 min 1400 zł
1000 zł
4. Wrażenia po metamorfozie

Zabiegi okazały się właściwie bezbolesne, a pacjentka lekki dyskomfort odczuwała jedynie przy nakłuwaniu delikatnych okolic oczu i ust. Pani Daria była też pod wrażeniem kontaktu z dr Rudolf-Urasińską, która dokładnie i przystępnie tłumaczyła każdy element zabiegu.

Zobacz metamorfozy

Pani Joanna, lat 48
Każda kobieta stara się zaakceptować pojawiające się zmiany na swojej twarzy wynikające z postępującego procesu starzenia się. Tak było również w przypadku Pani Joanny. Aby jednak poprawić swoją samoocenę i dobre samopoczucie postanowiła odmienić swój wygląd. Do metamorfoz przystąpiła z entuzjazmem...
Dowiedz się więcej

Pani Daria, lat 40
Każda dekada życia zmusza do podsumowań. Tak było również w przypadku pani Darii, która na 40. urodziny postanowiła sama zrobić sobie prezent i zmienić coś w swoim wyglądzie. Upływający rok był dla niej rewolucyjny, zamiana pracy, założenie własnej firmy i okrągłe urodziny spowodowały, że zapragnęła...
Dowiedz się więcej

Pani Dorota, lat 45
Pani Dorota od dłuższego czasu chciała oddać się w ręcę specjalisty medycyny estetycznej. Patrząc na swoje zdjęcia widziała wiele rzeczy, z których nie była zadowolona. Szczególną uwagę zwracała na utracony owal twarzy, zmarszczki i asymetryczne usta.
Dowiedz się więcej

Pani Anna, lat 43
Pani Anna poświęciła się wychowaniu dwójki chorych dzieci. Córka Karolina zgłosiła swoja mamę do programu aby pomóc jej z problemem opadających powiek, który stanowił już nie tylko problem estetyczny ale również funkcjonalny, ograniczając jej pole widzenia. Pacjentka zgłosiła nam również ogólne pogorszenie wyglądu twarzy spowodowane procesem starzenia.
Dowiedz się więcej

Pani Izabela, lat 47
Pani Izabela przeszła podwójną mastektomię a chemioterapia zniszczyła jej twarz i zęby. Siostra Pani Izabeli zmarła w wieku 27 lat na raka mózgu. Kobieta została rodziną zastępczą dla dwójki dzieci zmarłej siostry. Jest Prezesem Piotrkowskiego Stowarzyszenia Amazonek...
Dowiedz się więcej

Pani Joanna, lat 44
Kochający syn Damian zgłosił mamę do Kliniki aby spełnić jej najskrytsze marzenia. Marzeniem naszej pacjentki, która kilka lat temu wygrała walkę z nowotworem piersi...
Dowiedz się więcej

Zostaw kontakt.

Oddzwonimy.


Skontaktuj się z nami.
+48