Metamorfozy pacjentek ESTELL

Metamorfoza to pełna terapia zabiegów medycyny estetycznej oraz profesjonalnej kosmetologii przeprowadzona zgodnie z planem ustalonym w trakcie konsultacji z lekarzem.

W trakcie pierwszej konsultacji przeprowadzany jest pełny wywiad z pacjentką, omawiane są oczekiwania pacjentki i efekty jakie chce uzyskać oraz dobierana jest terapia i zabiegi - tłumaczy dr Krzysztof Jakubowski, który w Estell prowadził wiele pacjentek poddających się metamorfozie, oraz opiekował się bohaterkami programów Mai Sablewskiej oraz "Kliniki Urody".

Najważniejsze aby pacjentka wyszła z konsultacji z planem działania oraz wiedziała, że jest pod opieką lekarza, który nie tylko realizuje poszczególne zabiegi ale także czuwa nad przebiegiem całego planu metamorfozy.

Często uzupełnieniem planu zabiegów lekarskich są profesjonalne zabiegi kosmetologiczne oraz zabiegi na ciało.

Galeria zabiegów

Najważniejsze elementy metamorfozy:

  • konsultacja lekarska
  • określenie planu i harmonogramu zabiegów
  • wykonanie profesjonalnych zdjęć przed zbiegami do dokumentacji medycznej pacjentki
  • przeprowadzanie zabiegów zgodnie z ustalonym planem, uwzględniając kolejność zabiegów oraz poszczególne etapy terapii
  • wizyty kontrolne u lekarza prowadzącego pacjentkę
  • wykonanie dokumentacji zdjęciowej po zabiegach, dokumentującej efekty przeprowadzonych terapii

Celem projektu metamorfozy nie jest zmienić wygląd pacjentki a raczej zlikwidować efekty starzenia się skóry i ciała lub poprawić widoczne defekty, które przeszkadzają w codziennym życiu.

Zaskakujące efekty przemian

Najczęściej pacjentki zgłaszają się na metamorfozę ze swoim zdjęciem sprzed 10-15 lat i pytają o możliwość przywrócenia młodego, pogodnego wyrazu twarzy bez widocznych zmarszczek i bruzd.

Efekty takiej metamorfozy są widoczne stopniowo, pojawiają się wraz z pełnym działaniem użytych preparatów i urządzeń bez efektu nagłej zmiany, która może być szokująca dla otoczenia i samych pacjentek.

Coraz częściej wykonujemy też zabiegi poprawiające trwałe lub nabyte defekty np usunięcie widocznych znamion czy blizn, poprawa asymetrii ust, niechirurgiczne modelowanie kształtu nosa lub podbródka za pomocą wypełniaczy z kwasem hialuronowym.

Efekty takich zabiegów mogą być szybkie i spektakularne, a defekty które od wielu lat przeszkadzały pacjentom po prostu zlikwidowane.

Zobacz metamorfozy

Pani Joanna, lat 48
Każda kobieta stara się zaakceptować pojawiające się zmiany na swojej twarzy wynikające z postępującego procesu starzenia się. Tak było również w przypadku Pani Joanny. Aby jednak poprawić swoją samoocenę i dobre samopoczucie postanowiła odmienić swój wygląd. Do metamorfoz przystąpiła z entuzjazmem...
Dowiedz się więcej

Pani Daria, lat 41
Pani Daria niedawno straciła na wadze prawie 30kg. Aktywny tryb życia pozwolił jej utrzymać dobrą kondycję ciała, ale niestety cały proces odbił się na stanie skóry twarzy, która straciła jędrność i blask. Pojawiające się stopniowo pierwsze oznaki upływającego czasu sprawiły również, że twarz utraciła wyraźny owal...
Dowiedz się więcej

Pani Dorota, lat 45
Pani Dorota od dłuższego czasu chciała oddać się w ręcę specjalisty medycyny estetycznej. Patrząc na swoje zdjęcia widziała wiele rzeczy, z których nie była zadowolona. Szczególną uwagę zwracała na utracony owal twarzy, zmarszczki i asymetryczne usta.
Dowiedz się więcej

Pani Daria, lat 40
Każda dekada życia zmusza do podsumowań. Tak było również w przypadku pani Darii, która na 40. urodziny postanowiła sama zrobić sobie prezent i zmienić coś w swoim wyglądzie. Upływający rok był dla niej rewolucyjny, zamiana pracy, założenie własnej firmy i okrągłe urodziny spowodowały, że zapragnęła...
Dowiedz się więcej

Pani Anna, lat 43
Pani Anna poświęciła się wychowaniu dwójki chorych dzieci. Córka Karolina zgłosiła swoja mamę do programu aby pomóc jej z problemem opadających powiek, który stanowił już nie tylko problem estetyczny ale również funkcjonalny, ograniczając jej pole widzenia. Pacjentka zgłosiła nam również ogólne pogorszenie wyglądu twarzy spowodowane procesem starzenia.
Dowiedz się więcej

Pani Izabela, lat 47
Pani Izabela przeszła podwójną mastektomię a chemioterapia zniszczyła jej twarz i zęby. Siostra Pani Izabeli zmarła w wieku 27 lat na raka mózgu. Kobieta została rodziną zastępczą dla dwójki dzieci zmarłej siostry. Jest Prezesem Piotrkowskiego Stowarzyszenia Amazonek...
Dowiedz się więcej

Pani Joanna, lat 44
Kochający syn Damian zgłosił mamę do Kliniki aby spełnić jej najskrytsze marzenia. Marzeniem naszej pacjentki, która kilka lat temu wygrała walkę z nowotworem piersi...
Dowiedz się więcej

Zostaw kontakt.

Oddzwonimy.


Skontaktuj się z nami.
+48