Nasz personel
DR EWA ADAMSKA
DR EWA ADAMSKA

lekarz stomatolog, lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi. Doświadczony lekarz medycyny estetycznej. Swoją wiedzę poszerza na licznych kursach, sympozjach i konferencjach medycznych krajowych jak i międzynarodowych.

WYKONUJE ZABIEGI:

wypełnianie bruzd, zmarszczek, botox, mezoterapia, peelingi lekarskie, dermapen, karboksyterapia,lipoliza iniekcyjna niechirurgiczny lifting twarzy urzadzeniem Ulthera zabiegi laserowe

DR N. MED. KRZYSZTOF JAKUBOWSKI
DR N. MED. KRZYSZTOF JAKUBOWSKI

Specjalista z zakresu Chirurgii Onkologicznej i Chirurgii Ogólnej, Certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej

Certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej. Ukończył Pierwszą w Polsce Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej w Warszawie, uzyskując tytuł Lekarza Medycyny Estetycznej nadawany i honorowany przez Polskie Towarzystwo Lekarskie i Międzynarodowe Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej (UIME) w Paryżu. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej i Chirurgii Ogólnej.

WYKONUJE ZABIEGI:

wypełnianie bruzd i zmarszczek, wolumetria twarzy, botox, nici proste i liftingujace, Sculptra, mezoterapia, dermapen, lipoliza iniekcyjna, niechirurgiczny lifting twarzy urzadzeniem Ulthera, zamykanie naczyń, zabiegi laserowe, blefaroplastyka, chirurgiczne leczenie nadpotliwości, usuwanie znamion

DR MARLENA MAJKUT-SOBECHOWICZ
DR MARLENA MAJKUT-SOBECHOWICZ

Specjalista Dermatolog. Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Ukończyła podyplomowe studia z zakresu medycyny estetycznej w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti – Aging. Posiada międzynarodową specjalizację z zakresu medycyny przeciwstarzeniowej wydaną przez WOSAAM (Światowej Organizacji Medycyny Anti - Aging). Jest aktywnym członkiem licznych towarzystw, między innymi European Academy of Dermatology and Wenerology oraz Stowarzyszenia Lekarzy Medycyny Prewencyjnej i Przeciwstarzeniowej.

WYKONUJE ZABIEGI:

botox, wypełnianie bruzd i zmarszczek, wolumetria twarzy, lipoliza iniekcyjna, mezoterapia, peelingi lekarskie, Dermapen, karboksyterapię.

dr Marek Murawski
dr Marek Murawski

Specjalista chirurgii plastycznej i chirurgii dziecięcej

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Zdobyte w trakcie pracy doświadczenie zaowocowało stopniem specjalisty I stopnia chirurgii dziecięcej. W latach 1997-2007 pracował w Klinice Chirurgii Plastycznej Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie. W roku 2007 pod kierownictwem prof. Józefa Jethona uzyskał tytuł specjalisty II stopnia chirurgii plastycznej.

WYKONUJE ZABIEGI:

Konsultacje kwalifikacyjne do operacji plastycznych operacje w zakresie: korekta uszu, nosa, powiększanie i podnoszenie piersi, plastyka brzucha i podbrzusza, lifting twarzy, plastyka powiek.

lek. med. Zdzisław Dubnicki
lek. med. Zdzisław Dubnicki

Lekarz medycyny, specjalista ginekologii i położnictwa oraz lekarz medycyny estetycznej.

Ukończył Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach, a także Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie. Jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej. Posiada liczne certyfikaty z zakresu ginekologii i położnictwa, ultrasonografii, uroginekologii, zabiegowych technik endoskopowych, a także z dziedziny laseroterapii, ginekologii estetycznej, medycyny estetycznej i naprawczej oraz medycyny przeciwstarzeniowej.

WYKONUJE ZABIEGI:

pełen zakres zabiegów dotyczacych ginekologii estetycznej i rekonstrukcyjnej, zabiegi z zakresu medycyny estetycznej: kwas hialuronowy, botox, leczenie nadpotliwości, mezoterapia igłowa: twarz, dekolt, usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej, nici liftingujące, zabiegi laserowe, usuwanie blizn pooperacyjnych i potrądzikowych, redukcja rozstępów i cellulitu, usuwanie zmarszczek, redukcja wiotkości skóry.

dr Katarzyna Rudolf-Urasińska
dr Katarzyna Rudolf-Urasińska

Lekarz stomatolog, Lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka dwóch wydziałów warszawskiej Akademii Medycznej: lekarskiego i stomatologicznego. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Wykonując zabiegi wykorzystuje jednocześnie wiedzę lekarza medycyny i stomatologa. Uczestniczka licznych kursów i szkoleń z zakresu medycyny estetycznej w Polsce i za granicą.

WYKONUJE ZABIEGI:

wypełnianie bruzd i zmarszczek, wolumetria twarzy, botox, nici, karboksyterapia, mezoterapia (w tym osocze bogatopłytkowe), peelingi, Dermapen, lipoliza iniekcyjna, Niechirurgiczny lifting twarzy urzadzeniem Ulthera, zabiegi laserem Alma

Katarzyna Kowalczyk
Katarzyna Kowalczyk

Dyplomowany Kosmetolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na wydziale kosmetologii. Posiada dużą wiedzę oraz doświadczenie w zakresie planowania kompleksowych programów zabiegowych zarówno kosmetologicznych jak i z zakresu medycyny estetycznej - we współpracy z lekarzem. Bierze udział w licznych szkoleniach stale podnosząc swoje kwalifikacje.

WYKONUJE ZABIEGI:

Zabiegi na twarz i ciało z wykorzystaniem urządzeń: Zaffiro- Z300, Lasera do epilacji Vectus, Fali radiowej Maximus, Fali radiowej Pelleve, Lasera frakcyjnego Emerge, Intraceulticals, SilkPeel.

Zabiegi pielęgnacyjne na markach: Selvert

Beata Szcześniak
Beata Szcześniak

Kosmetolog

Kosmetolog z ponad 10 letnim doświadczeniem zawodowym. Posiada dużą wiedzę w zakresie planowania programów zabiegowych zarówno kosmetologicznych. Bierze udział w licznych szkoleniach stale podnosząc swoje kwalifikacje.

WYKONUJE ZABIEGI:

Zabiegi na twarz i ciało z wykorzystaniem urządzeń: Zaffiro- Z300, Lasera do epilacji Vectus, Fali radiowej Maximus, Fali radiowej Pelleve, Lasera frakcyjnego Emerge, Intraceulticals, SilkPeel.

Zabiegi pielęgnacyjne na markach: Selvert

dr Anna Suwalska
dr Anna Suwalska

Specjalista dermatologii i wenerologii. Lekarz medycyny estetycznej.

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Posiada liczne certyfikaty dokumentujące umiejętności i doświadczenie z zakresu dermatologii klinicznej, estetycznej, laseroterapii i dermatochirurgii. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Współautor licznych prac i doniesień w czasopismach krajowych i zagranicznych.

WYKONUJE ZABIEGI:

botox, wypełnianie bruzd i zmarszczek, wolumetria twarzy, lipoliza iniekcyjna, mezoterapia, peelingi lekarskie, krioterapia, Laser CO2, Alma Laser, osocze, chirurgiczne usuwanie znamion, sculptra, skleroterapia, wypełnianie doliny łez, leczenie nadpotliwości, leczenie wypadania włosów

Agnieszka Masny
Agnieszka Masny

Związana z Estell Medycyna Estetyczną od samego początku istnienia kliniki.

Swoją pracę traktuję jako pasję, a nowe wyzwania jak kolejny etap kariery zawodowej. Posiada idealne wyczucie piękna i estetyki. 12 lat doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej, zdobywała w międzynarodowych koncernach z branży kosmetycznej.
Otwarta na nowatorskie rozwiązanie w dziedzinie kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Tworzy przyjazną atmosferę, która sprzyja rozwojowi kompetencji podległego zespołu.

WYKONUJE ZABIEGI:

Roksana Maluchnik
Roksana Maluchnik

Studentka psychologii przedsiębiorczości i zarządzania. Kosmetologię oraz medycynę estetyczną początkowo traktowała jako jedno z zainteresowań – pasję, która z czasem stała się częścią jej pracy. Dzięki licznym szkoleniom z zakresu kosmetologii oraz doświadczeniu na stanowisku recepcjonistki zapewnia pacjentom obsługę na najwyższym poziomie.

WYKONUJE ZABIEGI:

lek. Przemysław Nowicki
lek. Przemysław Nowicki

Specjalista z zakresu chirurgii ogólnej, lekarza medycyny estetycznej. Absolwent pierwszej w Polsce Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej w Warszawie. Studia zakończył z wyróżnieniem, uzyskując tytuł lekarza medycyny estetycznej nadawany i honorowany przez Polskie Towarzystwo Lekarskie i Międzynarodowe Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej (UIME) w Paryżu. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, Towarzystwa Chirurgów Polskich oraz Sekcji Wideochirurgii Chirurgów Polskich. 

WYKONUJE ZABIEGI:

Dr n. med. Kamil Pietrasik
Dr n. med. Kamil Pietrasik

Specjalista chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej wykształcony w Polsce i Stanach Zjednoczonych. Posiada polskie i amerykańskie prawo wykonywania zawodu. Akademię Medyczną w Warszawie ukończył z wyróżnieniem w  roku 1997. Obecnie pracuje jako wykładowca w Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP w Warszawie. Przez 15 lat wykładał anatomię w  Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, za co został uhonorowany nagrodą dydaktyczną JM Rektora WUM.

Swoje umiejętności operatorskie nabywał w Klinice Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Transplantacyjnej WUM, w Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP oraz w czasie licznych staży zagranicznych w Stanach Zjednoczonych w takich placówkach jak Harvard Medical School czy University of Alabama at Birmingham. W celu uzyskania amerykańskiego prawa zawodu lekarza umożliwiającego czynne szkolenie i wykonywanie operacji w 1999 nostryfikował dyplom lekarza uzyskując certyfikat ECFMG. Dzięki posiadanym uprawnieniom odbył roczny fellowship w Klinice Chirurgii Plastycznej Szpitala Uniwersyteckiego w Birmingham w Alabamie, gdzie pod okiem uznanych światowych autorytetów Dr L. Vasconez’a i Dr J. Grotting’a nabywał dalszego doświadczenia w chirurgii estetycznej.

Wieloletniej edukacji w kraju i za granicą przyświecała doktorowi zawsze jedna idea: „zdobycia maksymalnego doświadczenia w chirurgii plastycznej na poziomie międzynarodowym”.

WYKONUJE ZABIEGI:

Operacje estetyczne powiek górnych i dolnych  (blefaroplastyka górna i dolna). Lifting twarzy, brwi, czoła metodą tradycyjną i endoskopową, lifting szyi. Przeszczep własnej tk. tłuszczowej w korekcji bruzdy powiekowo-polikowej (tzw.„dolina łez"); bruzdy nosowo-wargowej; wypełnienie ust; augmentacja okolicy. Operacje estetyczne odstających uszu (otoplastyka) jarzmowej. Operacje estetyczne nosa. Powiększanie piersi implantami okrągłymi lub anatomicznymi. Powiększanie piersi metodą endoskopową (dostęp pachowy). Plastyka piersi. Zmniejszenie otoczek. Plastyka brodawek. Chirurgiczne usunięcie ginekomastii. Operacje estetyczne brzucha (abdominoplastyka, abdominoplastyka) z plastyką powięzi lub przepukliny. Plastyka ramion (brachioplastyka). Plastyka ud. Powiększanie pośladków (implant lub/i przeszczep własnej tkanki tłuszczowej). Liposukcja laserowa.

Zostaw kontakt.

Oddzwonimy.


Skontaktuj się z nami.
+48