O nas

Dobry wygląd w każdym wieku

o nas

Z myślą o ludziach, którzy pragną od życia więcej, chcą o siebie zadbać i czuć się wyjątkowo w każdym wieku, powstała Klinika Medycyny Estetycznej ESTELL, należąca do Grupy ENEL-MED. Estell to marka dla ludzi pewnych siebie, spełnionych, którzy pragną zachować harmonię pomiędzy pięknem wewnętrznym i zewnętrznym. Korzystając ze światowych osiągnięć medycyny estetycznej i grona starannie dobranych ekspertów, ESTELL realizuje oczekiwania bardzo wymagających, świadomych swoich potrzeb pacjentek i pacjentów.

BEATA KRAKOWSKA

Menager Generalny Estell

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Zarządzania. Twórca marki Estell. Od ponad 15 lat pełni funkcje menadżerskie. Posiada szeroką wiedzę i doświadczenie w zarządzaniu i rozwijaniu placówek medycznych. Stworzyła i odpowiada za realizacje strategii dla Kliniki której celem jest to, aby każdy pacjent Estell mógł spełnić swoje marzenia o pięknym i młodym wyglądzie w sposób bezpieczny medycznie i komfortowy.

DR N. MED. KRZYSZTOF JAKUBOWSKI

Dr n. medycznych Krzysztof Jakubowski
Kierownik Medyczny Estell

Specjalista z zakresu Chirurgii Onkologicznej i Chirurgii Ogólnej, Certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej

Certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej. Ukończył Pierwszą w Polsce Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej w Warszawie, uzyskując tytuł Lekarza Medycyny Estetycznej nadawany i honorowany przez Polskie Towarzystwo Lekarskie i Międzynarodowe Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej (UIME) w Paryżu. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej i Chirurgii Ogólnej.


Bezpieczeństwo i wysoki, medyczny poziom usług

Uwzględniając oczekiwania i szeroko pojęte dobro pacjenta, wszystkie realizowane u nas terapie są dobrane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań pacjenta ale co najważniejsze uwzględniają rzeczywiste wskazania i przeciwwskazania do zabiegu, gwarantując dzięki temu bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów.

Nasi specjaliści realizują usługi na sprzęcie i materiałach najnowocześniejszych, ale tylko tych sprawdzonych pod kontem skuteczności i rekomendowanych przez najwyższej klasy specjalistów. Stawiamy na jakość merytoryczną naszej oferty, wyłącznie na certyfikowane urządzenia i preparaty, zapewniające bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów i osiąganych efektów estetycznych.

Naszym celem jest pomóc zachować oraz przywrócić naturalną urodę i młodość naszym pacjentom w sposób bezpieczny medycznie.

 Estell Medycyna estetyczna, marka piękna rekomendowana przez Enel-Med.

 Zapraszamy serdecznie           

enel-med