Styczeń w ESTELL

50% ZNIŻKI NA ZABIEGI EPILACJI LASEROWEJ

Zabiegi epilacji laserem Vectus to obecnie najbardziej efektywna i całkowicie bezpieczna metoda trwałego usuwania niechcianego owłosienia. Vectus to także najskuteczniejszy laser do depilacji nawet bardzo jasnych włosów. Komfort w trakcie zabiegu zapewnia Advanced Contact CoolingSM, który chłodzi skórę przed, w trakcie i po emisji światła. Wypróbuj teraz i już zawsze ciesz się gładką skórą, bez zbędnego owłosienia!

35% ZNIŻKI NA ZABIEGI UJĘDRNIAJĄCO-WYSZCZUPLAJĄCE APARATAMI STORZ, ICOONE, MAXIMUS oraz ZAFFIRO

W trosce o Twoją piękną sylwetkę dysponujemy szerokim pakietem zabiegów ujędrniających i wyszczuplających z wykorzystaniem m.in. emisji ciepła, laserów czy fal akustycznych. Metodę i zakres terapii dopasowujemy indywidualnie do problemu i oczekiwanych przez pacjenta efektów. Wykorzystywana przez nas aparatura jest całkowicie bezpieczna, a zabiegi bezbolesne.

35% ZNIŻKI NA MEZOTERAPIE NA CIAŁO

Mezoterapie to jedna z najskuteczniejszych metod stosowanych w rewitalizacji i głębokiej regeneracji skóry. Stosuje się je m.in. w celu miejscowej redukcji tkanki tłuszczowej, leczeniu cellulitu, poprawy jędrności i kondycji skóry. Mikronakłucia umożliwiają wprowadzenie do skóry składników aktywnych w ilościach nieosiągalnych za pomocą kosmetyków czy innych zabiegów kosmetycznych. Ich efektem jest także poprawa mikrokrążenia w tkance podskórnej oraz poprawa metabolizmu komórek tłuszczowych (lipoliza). Mezoterapie dają natychmiastowy, widoczny efekt.

Zostaw kontakt.

Oddzwonimy.


Skontaktuj się z nami.
+48