Luty i Marzec w ESTELL

ROK ZNIŻEK W ESTELL

Skorzystaj z promocji, która obowiązuje cały rok!

Przy zakupie serii 2 takich samych zabiegów otrzymasz 10% zniżki.

Przy zakupie serii 3 takich samych zabiegów otrzymasz 15% zniżki.

Przy zakupie serii 4 takich samych zabiegów otrzymasz 20% zniżki.

Przy zakupie serii 5 takich samych zabiegów otrzymasz 25% zniżki.

50% ZNIŻKI NA ZABIEGI EPILACJI LASEROWEJ

Zabiegi epilacji laserem Vectus to obecnie najbardziej efektywna i całkowicie bezpieczna metoda trwałego usuwania niechcianego owłosienia. Vectus to także najskuteczniejszy laser do depilacji nawet bardzo jasnych włosów. Komfort w trakcie zabiegu zapewnia Advanced Contact CoolingSM – system chłodzenia skóry przed, w trakcie i po emisji światła.

Wypróbuj teraz i już zawsze ciesz się gładką skórą, bez zbędnego owłosienia!

20% ZNIŻKI NA ZABIEGI RESURFACINGU LASEROWEGO

Marzysz o gładkiej i jędrnej skórze? Poznaj skuteczną metodę trwałej i całkowitej regeneracji skóry twarzy, w tym okolic oczu wraz z powiekami, skóry szyi, dekoltu, a także dłoni. Laser wykorzystywany w zabiegu resurfacingu tworzy mikrouszkodzenia naskórka. Dzięki temu skóra szybciej się regeneruje i jest stymulowana do produkcji kolagenu oraz elastyny.

W zabiegach resurfacingu wykorzystujemy najnowocześniejsze lasery – Alma, Emerge i CO2, które dobieramy do potrzeb pacjenta i oczekiwanych efektów.

20% ZNIŻKI NA ZABIEGI GINEKOLOGII ESTETYCZNEJ ORAZ REDUKCJI NIETRZYMANIA MOCZU

Odzyskaj pewność siebie! Ginekologia estetyczna przestała już być tematem tabu, a nowoczesne metody pomagają kobietom odzyskać pewność siebie. Na wiele intymnych problemów znajdziesz rozwiązanie właśnie w klinice ESTELL. Oferujemy skuteczną pomoc w kobiecych dolegliwościach, takich jak suchość pochwy czy nietrzymanie moczu, ale wykraczamy daleko poza spojrzenie ginekologiczne i specjalizujemy się także w zabiegach poprawiających estetykę okolic intymnych.

Przyjdź i porozmawiaj z nami bez skrępowania o swoich problemach, a my znajdziemy na nie dobre rozwiązanie!

Zostaw kontakt.

Oddzwonimy.


Skontaktuj się z nami.
+48