Black Friday w ESTELL

50% ZNIŻKI NA NIECHIRURGICZNY LIFTING TWARZY URZĄDZENIAMI MAXIMUS, ZAFFIRO LUB PELLEVE

Twoja skóra wydaje się przesuszona, matowa i mało elastyczna? Mamy na to sposób! Zabieg termoliftingu stymuluje najważniejsze komórki skóry właściwej do produkcji nowych włókien kolagenowych (kolagenogeneza). Dzięki temu uzyskujemy stopniowe zwiększenie gęstości skóry – nawet do 30%.
Po zabiegu skóra jest bardziej napięta i elastyczna, a drobne zmarszczki zostają wygładzone. W naszej klinice wykorzystujemy najnowsze i najbardziej skuteczne urządzenia, które dobieramy w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta i oczekiwanych efektów.

30% ZNIŻKI NA MEZOTERAPIE

Poznaj sekret prawdziwego piękna! Mezoterapia jest jedną z najskuteczniejszych metod stosowanych w celu rewitalizacji i głębokiej regeneracji skóry, a także w terapiach profilaktycznych opóźniających procesy starzenia się skóry i w korekcji drobnych zmarszczek. Mikronakłucia stymulują komórki naskórka i skóry właściwej, czego efektem jest poprawa mikrokrążenia w tkance podskórnej oraz poprawa metabolizmu komórek tłuszczowych (lipoliza). Mezoterapie dają natychmiastowy, widoczny efekt odmłodzenia skóry.

40% ZNIŻKI NA BOTOKS

Botoks to najpopularniejsza metoda redukcji zmarszczek mimicznych i jest często wykorzystywana przez specjalistów z naszej kliniki. W ESTELL stosujemy najwyższej jakości preparaty, które wstrzyknięte do mięśni położonych pod skórą powodują zablokowanie odbierania przez nie impulsów nerwowych, a tym samym wygładzenie zmarszczek. Botoks stosuje się także w leczeniu nadpotliwości dłoni, stóp i pach oraz w leczeniu migren.

20% ZNIŻKI NA ZABIEGI Z WYPEŁNIACZAMI

Podaruj sobie błyskawiczny efekt liftingu, nawilżenia i rewitalizacji skóry twarzy! Z wiekiem dochodzi do zmniejszenia ilości tkanki tłuszczowej twarzy, a także do ubytków w tkance łącznej oraz kostnej. W ten sposób powstają zmarszczki nosowo-wargowe, a policzki opadają poniżej linii żuchwy. Użycie preparatów wypełniających na bazie kwasu hialuronowego skutecznie i bezpiecznie poprawia owal twarzy oraz przywraca jej utraconą objętość i młody wygląd.

15% ZNIŻKI NA ZABIEG CRYSTALYS LUB ELLANSÉ™ NA DŁONIE

Dłonie są wizytówką kobiety. Jednak z wiekiem utrzymanie gładkiej i zadbanej skóry staje się coraz trudniejsze. Zabiegi iniekcji preparatami crystalys i ellansé™ wypełniają ubytki w tkance podskórnej oraz poprawiają nawilżenie i jędrność skóry. Dodatkowo wykazują działanie biostymulujące i prowadzą do powstania nowego kolagenu.

 

 

12% ZNIŻKI NA METAMORFOZĘ NA HASŁO „KLINIKA MARZEŃ”

Zaplanuj z naszymi specjalistami swoją meatmorfozę. Umów się na konsultację, a wszystkie zabiegi w ramach metamorfozy, wykonasz z 12% zniżką. Szukasz inspiracji? Zapraszamy do śledzenia losów bohaterek programu Klinika Marzeń w każdy  poniedziałek o godz. 21:25 w TVN Style.

Zostaw kontakt.

Oddzwonimy.


Skontaktuj się z nami.
+48