Usługi

Ginekologia estetyczna / nietrzymanie moczu

Jak rozmawiać o kobiecych dolegliwościach intymnych? Doskonale o tym wiedzą nasi ginekolodzy. Podczas wizyty możesz liczyć na nasze pełne zrozumienie. Nie martw się, nawet jeśli nie dokońca potrafisz nazwać swój problem. Z nami możesz porozmawiać otwarcie i szczerze jak z przyjaciółką. Dzięki zabiegom ginekologii estetycznej poprawimy nie tylko komfort Twojego życia intymnego, ale pomożemy Ci także odzsyskać pewność siebie i podkreślić Twoją kobiecość. Zabiegi przeprowadzamy najbardziej nowoczesnymi metodami m.in przy użyciu lasera, dlatego każdy zabieg jest bezinwazyjny i bezbolesny.

Zabiegi laserem Monalisa Touch to najlepsze rozwiązanie przy:

– dyskomforcie w okresie menopauzalnym (suchość pochwy),

– nietrzymaniu moczu,

– rehabilitacji po porodzie,

– plastyce warg sromowych.

Oprócz metod laserowych dysponujemy również nićmi liftingującymi a także wypełniaczami na bazie kwasu hialuronowego dedykowanymi wyłącznie do okolic intymnych. Ginekologia estetyczna to nowoczesne spojrzenie na kobietę i jej potrzeby, daleko wykraczające poza wąskie spojrzenie ginekologiczne związane wyłącznie z poprawą zdrowia pacjentki. Dlatego warto przyjść i porozmawiać z nami o swoich problemach.

Zobacz wywiad z naszym ginekologiem będącym jednocześnie lekarzem medycyny estetycznej dr Zdzisławem Dubnickim.

Lekarze ESTELL wykorzystują w ginekologii estetycznej najnowocześniejszy sprzęt, dlatego zabiegi są bezpieczne, minimalnie inwazyjne i praktycznie nie wymagają rekonwalescencji (np. innowacyjny system laserowy CO2 SmartXide2 – MonaLisa Touch).

Gwarantujemy trwałe efekty naszych zabiegów, rozwiązujących problemy związane z: porodem, menopauzą, problemem nietrzymania moczu i koniecznością estetycznej korekcji intymnych narządów zewnętrznych.

Zabiegi

  1. Laserowa rewitalizacja warg sromowych - Mona Lisa Touch
  2. Laserowe wspomaganie leczenia nietrzymania moczu - Mona Lisa Touch
  3. Lifting krocza nićmi Vaginal Narrower
  4. Rewitalizacja warg sromowych przy użyciu preparatu wypełniającego DESIRIAL

PONAD 20 LAT
DOŚWIADCZENIA
NA RYNKU
USŁUG
MEDYCZNYCH